Penthouse #034
Omschrijving
Op de bovenste verdieping van het appartementencomplex bevinden zich 2 royale penthouses met een uniek uitzicht op de bosrijke omgeving van De Veluwse Proeftuin. Een daarvan is bouwnummer 34; een heerlijk appartement met 2 eigen parkeerplaatsen, 2 badkamers en 2 grote buitenruimtes, dus altijd wel een plekje in de zon. Iets voor jou, zo’n luxe appartement? Kom even binnen kijken!
Kenmerken
Oppervlakten & inhoud
Woning
Indeling
Bergruimte
Energie

360 graden uitzicht en plattegronden
Ben je benieuwd naar het uitzicht vanaf het terras? Bekijk dan het 360 graden uitzicht beeld van bouwnummer 34.
De getoonde plattegrond kan op kleine punten afwijken van de plattegrond van het bouwnummer van jouw keuze. Voor de definitieve plattegrond van dit bouwnummer kan je de verkooptekening bekijken onder downloads.

Luxe afwerking en servicekosten
Alle appartementen krijgen stompe deuren, een complete badkamer met Villeroy & Boch sanitair en een luxe Siematic keuken. Bij de penthouses is een keuken van € 15.000 opgenomen in de vrij op naam prijs. Keuken en badkamer flyer bekijken
De servicekosten voor de VVE worden rond de € 2 per m2.