Sanitair en tegelwerk in De Proefmeesters fase 1
5 februari '25
Benieuwd naar de afwerking van de woningen in De Proefmeesters fase 1? Alle woningen worden standaard opgeleverd met een complete badkamer met luxe sanitair en mooie wand- en vloertegels. Nieuwsgierig geworden? We vertellen je er graag meer over!

Standaard al heel compleet
Alle woningen in De Proefmeesters krijgen sanitair van Villeroy & Boch en kranen van HansGrohe. Zo wordt elke badkamer standaard voorzien van:
- Hangend toilet met Geberit Sigma bedieningspaneel
- Elektrische radiator Zehnder 150x60 (1000 Watt)
- Enkele wastafel met Flowstar chromen sifon
- Chromen Wastafelmengkraan
- Spiegel Swallow 57x40 cm
- Chromen Glijstangset
- Doucheafvoer easydrain Aqua 15x15 cm
De toiletruimte wordt ook voorzien van een hangend toilet met Geberit Sigma bedieningspaneel en een fontein met chromen fonteinkraan en sifon.
Villeroy & Boch en HansGrohe
De boven- en benedenwoningen, tussen- en hoekwoningen en de specials krijgen allemaal O.novo sanitair en Logis 70 kranen van HansGrohe. De glijstangset is de Crometta Vario + Ecostar 1001 CL. De vrijstaand woningen en herenhuizen krijgen allemaal Avento sanitair en Talis E 110 kranen. De glijstangset is de Crometta S 240, 1-jet EcoSmart.
Sanitair O.novo



Sanitair Avento




Hoe ziet het tegelpakket eruit?
Voor alle woningtypes is hetzelfde tegelpakket van toepassing met de volgende details:
- De tegels van de wanden in het toilet en de badkamer hebben een afmeting van 200x400mm. De kleur van de tegels én de voegkleur is wit.
- De tegels van de vloer in het toilet en de badkamer hebben een afmeting van 300x300mm. De kleur van de tegels én de voegkleur is grijs.
- De douchehoek is voorzien van vloertegels met een afmeting van 150x150mm.